Operátor výroby se mzdou až 1020€ + volné víkendy

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Okres Topoľčany, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 810 EUR/měsíczákladná mzda 810€ (po navýšení 860€) + variabilná zložka mzdy až 15%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž automobilových světlometů z jednotlivých dílů
- vizuální kontrola
- vkládání komponentů do strojů
- práce ve stoji
- vhodné pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 810€ navýšení základní mzdy po 6 měsících na 860€
- zákonem stanovené příplatky
- variabilní odměna 15%
- bonus na dovolenou 650€ + vánoční bonus 650€
- bezplatná autobusová doprava
- ubytování zdarma
- možnost týdenních záloh
- bonus za doporučení kandidáta 150€

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost
- pracovní zkušenosti výhodou ne však podmíkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4378681  Datum zveřejnění: 12.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 810 EUR/měsíc