Hľadáme operátorov výroby na nenáročnú prácu v automobilovom priemysle. Mzda až 1090€! Doprava zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Partizánske, Slovensko
1 090 EUR/mesiacZákladná mzda 810€ (po 6.mesiacoch 860€) + Variabilná zložka mzdy 15% + Príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Balenie jednotlivých produktov
- Dodržiavanie pracovných postupov pri výrobe produktov
- Vykonávanie pravidelnej vizuálnej kontroly v zmysle výrobnej dokumentácie
- Montáž svetlometov z jednotlivých dielov
- Práca v stoji

- Vhodné aj pre absolventov
- Práca v čistom prostredí
- Ročné prémie vo výške až 1300€
- Variabilný bonus až 15% (po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%)
- Mimoriadna odmena za nadčasovú víkendovú zmenu 50€
- Firemná doprava zabezpečená až z 9 smerov ZDARMA
- Ubytovanie ZDARMA
- Obedy a večere len za 0,69€
- Odmeny za zlepšovacie nápady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Chuť pracovať
- Samostatnosť
- Prax na pozícií operátora výroby výhodou, nie však podmienkou
- Dobrý zdravotný stav

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4423367  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac