Práce pro ženy i muže- operátor výroby s ubytováním- mzda až 32.000,-Kč

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc20.495,-Kč + bonusy + příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ruční montáž, pájení, zalisování svorek na kabel, průběžnou kontrolu kvality apod.; vše v čistém pracovním prostředí
- SMĚNY: třísměnný provoz PO-PÁ (8 hod., ranní, odpolední a noční) + možnost dělat přesčasy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dostaneš od nás smlouvu na HPP
- ubytujeme Tě už den před nástupem
- nebo můžeš využít svozů zdarma ze Znojma, Břeclavi, nebo Hodonína
- jako bonus ubytování ZDARMA při 22 hod. přesčasů
- nástupní plat až 21.000,- v čistém
- po zaučení až 27.000,- v čistém
- dále bonusy za docházku, výkon a prémie za přesčasy a další
- příspěvek na stravování ve firmě
- týdenní zálohy až 2000,-Kč

A to vše vám zpříjemní ochotný a přátelský koordinátor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme rakouská agentura s více než 21 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme muže, ženy i páry do výroby kabelů do aut v Mikulově. Pokud jste manuálně zruční, pečliví a máte chuť do práce, můžete být právě Vy vhodnými kandidáty!

Ubytování i svozy Ti zajistíme.

- vyřídit si výpis z lékařské dokumentace
- mít dobrý zdravotní stav a dobrý zrak
- ovládat základy na počítači (ovládat klávesnici, myš, nic složitého)
- moct pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.