Operátor výroby se mzdou až 36.000,-Kč s luxusním ubytováním

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba kabelových svazků pro automotiv
- práce na vlastním stroji
- zaškolení v tréninkovém centru

Nemusíte se ničeho bát! Po nástupu budete zařazeni do školícího centra, kde Vás vše naučíme a následně po týdnu budete zařazeni do výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dostaneš od nás smlouvu na HPP
- nástupní plat od 25.000,– + bonusy
- po zaučení až 36.000,– (záleží dle pozice)
- dále bonusy za docházku, výkon a prémie za přesčasy a další
- ubytujeme Tě už den před nástupem v apartmánech( vlastní sociální zázemí + kuchyň )
- nebo můžeš využít svozů zdarma ze Znojma, Břeclavi, nebo Hodonína
- jako bonus ubytování ZDARMA při 2 přesčasech
- příspěvek na stravování ve firmě
- možnost týdenních zálohy 1.500,–Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme muže, ženy i páry do výroby kabelů do aut v Mikulově. Zdarma svoz ze směru Břeclav, Znojmo, Hodonín nebo možnost ubytování.

POZICE: operátor automatické linky/ pracovník na ruční montáž, pájení apod./ kontrola kvality/ skladník/ manipulant.
Pokud jste manuálně zruční, pečliví a máte chuť do práce, určitě vybereme tu správnou pozici i pro Vás!

- výpis z lékařské dokumentace!
- dobrý zdravotní stav
- základní znalost počítače( klávesnice, myš)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4465144  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc