Можливість для людей з України

Маєш Odidenec? Почни ASAP працювати як oператор з виготовлення шкіряних деталей для автопромисловості. Житло забезпечене!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
860 EUR/mesiac860 Euro+150 Euro bonus+доплата за нічні, понаднормові, можливість підвищення ставки після випробувального терміну

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Напрямок праці:
місто Голіч
- нанесення клею на шкіру, шкірозамінатори та інші необхідні для виробництва напівфабрикати
- проведення розтягування та згинання шкіри та шкірозамінника, її оброблення та всіх інших модифікацій виробів відповідно до технологічного процесу виробництва
- робота зі станками та інструментами

Zamestnanecké výhody, benefity

Виплати працівникам
Стартова зарплата брутто до 1010 евро
Бонус за відвідування 50 € / місяць
Винагорода за продуктивність 100 євро на місяць
низький рівень відмов
Підвищення заробітної плати на основі реальної кваліфікації працівника
Фінансові винагороди за лояльність (ювілеї роботи та життя, премії при народженні дитини, укладенні шлюбу тощо)
Можливість кар'єрного зростання
Доплати за межами КЗпП
Харчування в їдальні 1 € / харчування

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim mottom je spojenie slov „Technika a koža“, a to preto , že naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Точність
Готовність працювати в 3 зміни
Незалежність
Готовність навчатися
Охайність

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4493378  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac