Можливість для людей з України

Skenovanie súčiastok v sklade so mzdou 1200€ !

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 978 € + bonus až 10 % + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prebaľovanie a balenie súčiastok
- práca so skenerom
- kontrola množstva materiálu na sklade
- príprava materiálu a vychystávanie účasť na inventúrach
- po absolvovaní kurzu VZV: zásobovanie linky preprava materiálu na halu - pomocou vozíka - preprava materiálu do skladu

- práca na 3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- nadštandardné príplatky
- rastúce prémie:  až 10 %,
- doprava zo širokého okolia Nitry plne hradená zamestnávateľom ( Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Trnava, Kolárovo, Levice, Zlaté Moravce...)
- možnosť ubytovania v blízkom okolí
- stravné lístky
- kurz VZV zdarma
- možnosť týždenných záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Transfer International Staff

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- manuálna zručnosť,
- dobrý zdravotný stav,
- ochota pracovať na zmeny,
- základná matematická gramotnosť

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4499600  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac