Operátor výroby s ubytovaním ! 5,33€/hod + rôzne príplatky !

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
5,33 EUR/hod.5,33€/hod - základná zložka mzdy + 10% variabilná zložka mzdy, 25% príplatok za nadčas + 0,57€ príplatok za nočné, 50% z platu príplatok za víkend, 100% príplatok za sviatok, 10% príplatok za prac. pohotovosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisu
- manipulácia s materiálom (vkladanie dielcov do strojov, vybratie hotového výrobku)
- montáž a kompletizácia výrobku
- kontrola pomocou meradiel
- práca na dlhý a krátky týždeň
- 12 hodinová prevádzka

- práca v stabilnej spoločnosti
- nadštandardné príplatky
- zabezpečené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699 Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4541739  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 5,33 EUR/hod.