Hľadáme s okamžitým nástupom inštalatérov / strojárov do Rakúska

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Steyr ( Horné Rakúsko), Rakúsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž pneumatických a hydraulických jednotiek
• Montáž z pripravených súčiastok strojové skupiny a celé stroje
• Kompletizácia zostáv
• Dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie jednotlivých zariadení
• Testovanie
• Meranie a záznam jednotlivých modulov
• Konečná montáž systémov u zákazníka
• Uvedenie do prevádzky u zákazníka
• Školenia klientov
• Popredajný servis
• Riešenie problémov a opravy našich systémoch
• Optimalizácia obrábacích programov v našich zariadeniach
• Vyhľadávanie chýb, ich analýzy a testovanie
• Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu

• Zaujímavá práca v oblasti strojárskej výroby s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
• práca na rakúsku pracovnú zmluvu
• Práca v stabilnej spoločnosti so širokou klientelou
• Práca na hlavný pracovný pomer
• Ubytovanie plne hradené a zabezpečené
• 14,16 € / hod. v skúšobnej dobe a 16€ / hod. po skúšobnej dobe
• Diéty 26,40 / deň
• Od 2000,- eur mesačne + náhrada cestovných výdavkov
• 13 plat (vyplatený v lete) a 14 plat (vyplatený na Vianoce)

Životopisy v nemeckom,alebo anglickom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected], alebo sa na ponuku informujte telefonicky na telefónnom čísle 0043 699 / 113 41 376.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Veľká firma v oblasti strojárskej výroby s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Hydraulické a mechanické znalosti
• Základné znalosti v oblasti riadiacej technicky a elektriky
• Žeriavnický preukaz , Aktívny vodič motorového vozidla
• Komunikačná znalosť anglického jazyka/nemeckého jazyka
• Ochota cestovať
• Technické vzdelanie alebo maturita
• Vysoké sebahodnotenie, zodpovednosť a tímová práca

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3256221  Datum zveřejnění: 18.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2900 €