Práca pre Vás v Bánovciach n/Bebravou! Operátor výroby s dopravou zdarma!

Transfer Personalmanagement k. s.

Horné Ozorovce 261, 957 03 Bánovce n / B, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza, Nitriansky kraj, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce v stabilne rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti, kde Vašou náplňou práce bude:
- Montáž a balenie komponentov podľa definovaných pracovných postupv
- Fyzicky menej náročná práca
- Práca aj v sede
- Práca v trojzmennej prevádzke

- Zabezpečená doprava zdarma z okolitých miest: Topoľčany, Partizánske, Prievidza
- čisté, moderné pracovné prostredie
- motivačný mzdový systém (+130 €)
- príplatok za prácu nadčas 25% z priemernej mzdy + bonus až 30 €
- náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca 100 €
- nárast mzdy po skúšobnej dobe
- 13. plat
- možnosť pracovať aj v jednozmennom alebo dvojzmennom režime
- stravné lístky
- možnosť záloh po 1. týždni

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- základné zručnosti práce na PC
- spoľahlivosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať v 3- zmenovom režime

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Vadkerti
Tel.: +421948940610
E-mail: poslať životopis