Hľadáme zváračov/zámočníkov do Rakúska s nástupným platom netto 2200€ + 13. a 14. plat

Transfer Personalmanagement k. s.

Miesto práce
Kärnten, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Netto 2200 €/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme schopných zváračov/zámočníkov. Práca je vhodná pre jednotlivcov, dvojice a celé partie.

Podmienky:
- Certifikát na MAG, alebo zváračský preukaz
- Nemecký jazyk na úrovni A2
- Vlastné auto

- Stabilné a dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú
- Budete členom úspešného a cielene orientovaného tímu
- Rakúska pracovná zmluva, so všetkými výhodami rakúskeho sociálneho systému (13,14 plat)
- Plat v čistom: 2200/ mesiac
- Pracovný čas: 38,5 h / týždeň
- Preplácané nadčasy a víkendy
- Ubytovanie zabezpečené a hradené

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo sa na ponuku informujte telefonicky 0036 70 7722 180 , +421917131685

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Strojársky priemysel

Medzinárodný klient.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 24 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Račianska 96
831 02 Bratislava

ID: 3479274   Datum zveřejnění: 27.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Netto 2200 €/ mesiac