Hľadáme inšpektora kvality zhotovenia od jednosmennej prevádzka, nástupný plat 1750€!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Poprad, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1757,70€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonávanie práce podľa predpísaných pokynov na oddelení kvality
* Dodržiavanie bezpečnostných predpisov (BOZP) a požadovanej kvality
* Finálna kontrola kvality kontajnerov a vykladacích systémov
* Príprava a spolupráca pri interných a zákazníckych auditoch.
*Preskúšanie kvalifikácie u priamych výrobných zamestnancov.
* Kontrola dodržiavania pracovných postupov.
* Reporting a analýza procesov.
* Zavádzanie nápravných opatrení.

- práca v stabilnej firme, fungujúcej na trhu už viac ako 15 rokov
- lákavé ohodnotenie - 1757,70€/brutto
- práca v jednosmennej prevádzke
- školenie v rámci firmy

Ak Vás naša ponuka zaujala prosím o zaslanie nemeckého alebo anglického životopisu na email: [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na čísle: +421917131685.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná firma pôsobia sa na trhu vyše 15 rokov sa zaoberá výrobou kontajnerov a vykladacích systémov. Špecializuje sa na inováciu a patentovanie systémov na prepravu výrobkov v logistickom systéme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie- Strojársky priemysel, automobilový priemysel
- ovládanie aspoň jedného z vyššie uvedených jazykov
- chuť pracovať a učiť sa nové veci

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3554931  Datum zveřejnění: 7.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1757,70€