Hlavná účtovníčka / Hlavný účtovník

TRAPPER SK s.r.o.

Miesto práce
Čadca, Slovensko
Termín nástupu
2.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 790 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie účtovníctva, miezd a personalistiky zamestnancov
PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
- správne účtovanie a samostatné riešenie účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
- spolupráca pri spracovávaní ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď)
- kontrola daňových dokladov;
- pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy;
- príprava a kontrola podkladov z pohľadu DPH, spolupráca pri uzávierke ;
- párovanie salda dodávateľov a odberateľov;
- príprava podkladov a analýzy podľa požiadaviek;
- účtovanie majetku a odpisov majetku v zmysle platnej legislatívy;
- spracovanie mzdovej agendy pre zamestnancov spoločnosti
- príprava štatistických výkazov
- komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, audítormi
- a iné
- Spracovanie finančných reportov na pravidelnej báze

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vyžadujeme tiež:
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- precíznosť a logické myslenie
- lojalitu a diskrétnosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie

TRAPPER množstvo poľovníckych potrieb a potrieb pre outdoor.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4222934  Datum zveřejnění: 15.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 790 EUR/mesiac