Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Inženýr kvality – strojírenství (práce pro společnost, která vás bude bavit:))

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
Máte SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření, alespoň středně pokročilou znalost angličtiny a dobrý přehled v oblasti materiálových norem a standardů pro tlaková zařízení? Chcete pracovat u mezinárodní společnosti a užívat si zajímavých benefitů?

Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis

Náplň práce:
  • Příprava kvalitativních podkladů na základě zákaznických požadavků
  • Kontrola výrobního procesu
  • Tvoření dokumentace kvality
  • Hlavní kontakt pro zákaznické inspekce
  • Zpracování neshod výrobků
  • Sledování nápravného a preventivního opatření při neshodě

POŽADUJEME:
  • Znalost ISO 9001:2000
  • Znalost nadnárodních materiálových norem (EN, ASME)
  • Znalost předpisů pro tlaková zařízení
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost tepelného zpracování materiálů výhodou

NABÍZÍME:
  • Práci v prestižní a velmi stabilní zahraniční společnosti
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • Osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • Mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších
  • Bonusy nad rámec základní mzdy

Místo práce: , Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 2073095   Datum zveřejnění: 10.4.2018