Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, významného dodavatele do elektrotechniky, hledáme vhodného kandidáta/ku

Plánovač (25-35.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Zadávání objednávek v systému SAP
  • Plánování kapacity výroby
  • Plánování dostupnosti materiálu
  • Komunikace se zákazníky a s dodavateli (dodací termíny, logistické a technické záležitosti)
  • Reporting

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdělání, ideálně v technickém oboru (není zcela podmínkou)
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Ideálně praxe na podobné pozici v plánování či nákupu
  • Znalost práce s firemním Informačním systémem

NABÍZÍME:
  • Zázemí špičkové zahraniční firmy
  • Příjemný menší kolektiv (na pobočce je cca 10 zaměstnanců)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenky
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Výhodné telefonní tarify
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Poukázky na Wellness a další

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce:
  • Pohořelice

Místo práce: Jihomoravský kraj

ID: 2073095   Datum zveřejnění: 27.6.2017