Světový výrobce součástek pro automobilový průmysl hledá nové kolegy/ně pro pozici :

Montážní dělník/ce - náborový příspěvek 50 000 Kč!

NÁPLŇ PRÁCE :
* výroba a montáž dílců pro automobilový průmysl
* práce v týmu
* třísměnný nebo nepřetržitý provoz

POŽADUJEME :
* vysoké pracovní nasazení
* ochota učit se novým věcem
* svědomitost, flexibilita, spolehlivost
* předchozí praxe ve výrobě výhodou

NABÍZÍME :
* práce na hlavní pracovní poměr
* náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč hrubého
* příspěvek na ubytování 4 500 Kč měsíčně
* 13. a 14. plat
* po odpracování určitého počtu směn se hodinová mzda postupně zvyšuje
* dotované závodní stravování
* vybavení pracovním oblečením a pomůckami
* práce v čistém prostředí

Místo práce: Jihlava

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2018 (zbývá ještě 67 dnů)

Trenkwalder a.s.
Masarykovo náměstí 643/25
586 01 Jihlava

Kontaktní osoba: Mgr. Olga Mašterová
Tel.: +420 739 685 500
E-mail: poslat životopis
ID: 2863029   Datum zveřejnění: 16.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18 000 Kč - 25 000