Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

CNC soustružník či frézař (28-35.000 v základu + bonusy, příplatky, prémie...)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Obsluha, seřizování programování CNC strojů (dle zkušeností kandidáta)
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdělání – obor strojírenství
  • Praxi s obsluhou CNC strojů, případně s programováním
  • Technické myšlení, pečlivost

NABÍZÍME:
  • Osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • Mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších
  • Bonusy nad rámec základní mzdy
  • Příležitost stát se vysoce kvalifikovaným odborníkem
  • Příležitost pracovat se špičkovými technologiemi a unikátními materiály

Nástup:
  • po dohodě

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3114795   Datum zveřejnění: 1.6.2018