Pro prestižní, zahraniční výrobní a obchodní společnost v oblasti stavebních doplňků, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Obchodní zástupce – Olomoucký, Zlínský kraj (35-45.000 Kč v základu)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Řízení a rozvoj zákazníků ve svěřeném regionu
  • Aktivní vyhledání nových obchodních partnerů s dlouhodobým obchodním potenciálem
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (projektových zakázek) ve svěřeném regionu a jejich efektivní řízení
  • Vedení jednání se zákazníky z řad prodejců stavebnin, realizačních firem a projektantů
  • Realizace obchodních návštěv v souladu s firemní strategií
  • Budování a posilování dobrých obchodních vztahů se zákazníky
  • Realizace školení pro zákazníky, účast na výstavách a eventech pro zákazníky
  • Organizace marketingových aktivit společně se zákazníky společnosti
  • Efektivní spolupráce s kolegy v rámci obchodního týmu – týmová spolupráce

POŽADUJEME:
  • Minimálně 3 roky zkušenost v oblasti prodeje, výhodou v mezinárodní firmě
  • Velmi dobré prodejní a komunikační schopnosti a dovednosti
  • Orientaci na výsledky
  • Aktivní osobnost, s chutí učit se nové věci, elánem a potenciálem pro osobní rozvoj a růst
  • Obchodní přístup a technické myšlení
  • Bydliště v Olomouckém nebo Zlínském kraji
  • Základní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí a v příjemném kolektivu prestižní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Osobní automobil i k soukromému využití, notebook, telefon
  • Práci formou home office
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvky na firemní stravování, penzijní připojištění, příspěvky na kulturní a sportovní akce, apod.

Nástup:
  • Dle dohody

Místo práce:
Olomoucký a Zlínský kraj

Místo práce: Olomoucký kraj, Zlínský kraj

ID: 3115719   Datum zveřejnění: 5.1.2018