Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou společnost v oblasti rozvodu elektrické energie, vhodného kandidáta/ku na pozici:

HR specialista - mzdy + personalistika

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • zpracování mzdové agendy pro cca 60 zaměstnanců, včetně odvodových povinností a ročního zúčtování daně
  • komunikace s příslušnými státními úřady při přihlašování či odhlašování zaměstnanců
  • vystavování dokladů dle požadavků zaměstnanců nebo plynoucích ze zákona
  • vedení personální agendy, administrace pracovních poměrů dle Zákoníku práce
  • HR reporty
  • komunikace s HR centrálou v Bratislavě a jednotlivými manažery v Brně, Plzni a Českých Budějovicích

POŽADUJEME:
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v menší společnosti
  • znalost Zákoníku práce
  • znalost mzdového účetnictví
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office), znalost sw na mzdové účetnictví
  • znalost Aj výhodou
  • samostatnost
  • komunikační dovednosti

NABÍZÍME:
  • motivující finanční ohodnocení – fixní plat 35.000 Kč a roční odměny cca 65.000 Kč
  • práci v renomované společnosti se 65 letou tradici
  • stravování na stravovací poukázky v blízkosti sídla firmy
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3160344   Datum zveřejnění: 13.2.2018