Administrativní Asistentka

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
33000- 36000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klient:

Pro našeho významného zákazníka nadnárodní společnost hledáme Administrativní asistentku

Vaše náplň práce:

- kompletní podporu teamu, právnímu oddělení a BSS (business system solution)
- organizaci pravidelných management meetingů (včetně psaní meeting minutes), cestování, eventů, konferencí atd.
- reporting a vytváření prezentací
- komunikaci a spolupráci s ostatními odděleními napříč společností
- spolupráci na projektech a ad-hoc úkolech
- administrativní práci se SAPem (tvorba objednávek,…)

Profil kandidáta:

- vysokoškolským či středoškolským vzděláním s maturitou
- výbornou znalostí anglického jazyka
- též výbornou češtinou či sloveštinou
- 3-5 letou praxí na obdobné pozici
- znalostí korporátního prostředí (velkou výhodou ale ne podmínkou)
- znalostí MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- flexibilním a profesionálním přístupem
- výbornou schopností plánovat a organizovat
- odolností vůči stresu
- znalostí SAPu (je pouze výhodou)

Naše nabídka:

- Mobilní telefon a notebook
- Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; 2 dny sick day, systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvek na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
- Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
- Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
- Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Coca Cola

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3206708  Datum zveřejnění: 5.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33000- 36000