Pro renomovanou stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku

Přípravář pozemních staveb (30-35.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • kontrola rozpočtů, příprava staveb
  • zpracování podkladů cenových nabídek
  • kontrola staveb
  • ekonomické rozbory prováděných i dokončených staveb
  • vyhledávání subdodavatelů
  • harmonogramy realizace staveb

POŽADUJEME:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi na pozici rozpočtář, přípravář - pozemní stavby, inženýrské sítě
  • uživatelská znalost práce na PC, znalost rozpočtového programu BuildPower nebo KROS plus
  • řidičský průkaz sk. B
  • časovou flexibilitu
  • organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME:
  • zajímavou a perspektivní práci
  • profesní a osobní růst, možnost vzdělávání, moderní pracovní prostředí, sociální výhody
  • zaměstnanecké výhody

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3208165   Datum zveřejnění: 11.6.2018