Životní pojišťovna s dlouholetou zkušeností

Administrativní pracovník v oddělení plateb

Pro našeho významného zákazníka životní pojišťovnu hledáme vhodné kandidáty :

Vaše náplň práce:

  • Práce v provozních systémech, provádění jednoduchých transakcí (např. vracení plateb)
  • Administrativní činnosti (tisk a obálkování dopisů, archivace…)
  • Další činnosti související s chodem oddělení správy plateb

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v administrativě nebo účetnictví výhodou
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Alespoň základy AJ
  • Pečlivost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Schopnost rychle se učit

Naše nabídka:

Možný nástup co nejdříve

  • stravenky,25 dní dovolená a příspěvek na dopravu

  • velmi příjemný kolektiv

výkon práce: Quadrio Praha 1

Místo práce: Praha 1, Hlavní město Praha

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2018 (zbývá ještě 13 dnů)

Trenkwalder a.s.
Velflíkova 4
16075 Praha 6 - Dejvice

Kontaktní osoba: Michaela Císařová
Tel.: +420 777 188 201
E-mail: poslat životopis
ID: 3271232   Datum zveřejnění: 20.12.2017