Pro zahraniční společnost zabývající se výstavbou rozvoden a transformoven, elektráren apod., hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Elektromontér nn,vn i vvn

Vaše náplň práce:
> elektromontážní práce na rozvodnách a jiných elektro-energetických zařízeních
> práce spojené se servisem a údržbou elektrických zařízení nn, vn, vvn
> práce jsou vykonávané v týdenním pracovním režimu tzn. pondělí až pátek (možno ve čtvrtek při napracování hodin)
> proměnlivá montážní pracoviště (Plzeňský a Karlovarský kraj)

Požadujeme:
> SOU elektro vzdělání podmínkou
> praxe v oboru, (možno aktivní absolvent SOU elektro, který se chce v oboru dále rozvíjet)
> odborná způsobilost v energetice vyhl. 50 § 4 a výše
> samostatnost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme:
> zodpovědná práce ve stále se rozvíjející společnosti
> odpovídající finanční ohodnocení dle praktických zkušeností
> možnost zvýšení kvalifikace – kariérní i profesní růst
> příspěvek na důchodové pojištění
> pracovní doba 37,5 h/týden
> roční odměny, cestovní náhrady, příplatky, mimořádné odměny

Nástup: dohodou, nejlépe ihned

Místo práce: provozovna Plzeň (realizace Plzeňský a Karlovarský kraj)

Místo práce: Plzeňský kraj

Ref. č.: TRKCZ#19439

ID: 3278817   Datum zveřejnění: 4.1.2018