Pro svého klienta, silnou a stabilní společnost, působící v oblasti marketingu, hledám vhodného kandidáta na pozici:

Junior obchodní konzultant

Co budete dělat?
• komunikovat se zákazníky v regionu
• zodpovídat za plnění plánu obchodní marže
• rozvíjet obchodní vztahy – akvizice minoritně
• péče o vlastní zákazníky a jednotlivé obchodní případy
• schopnost navázat obchodní vztahy, a vest obchodní jednaní
• spolupracovat s interními týmy

Co očekáváme?
• dokázat vést obchodní jednání v AJ
• zkušenost s obchodní/referentskou činností výhodou
• schopnost navazovat vztahy se zákazníky a tah na branku
• perfektní znalost práci na PC s MS Office
• ŘP sk. B a ochotu cestovat cca 3 dny za měsíc
• proaktivní přístup, obchodní uvažování , a ochotu cestovat

Co nabízíme?
• příjemné pracovní prostředí a stabilní zaměstnání ve firmě s 25 letou tradicí
• flexibilní pracovní dobu
• vzdělávání včetně jazykových kurzů (angličtina a němčina)
• 25 dni dovolené po roce a sick days
• penzijní nebo životní připojištění a cestovní pojištění do zahraničí pro zaměstnance
• zakázky se neopakuji, takže práce není stereotypní.

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3283891   Datum zveřejnění: 11.1.2018