Pro svého významného zahraničního klienta, světového výrobce CNC brousících strojů se sídlem v Brně, hledám vhodného kandidáta/ku na pozici:

Inženýr kvality

Náplň práce:

• zkoumání problémů v oblasti kvality a jejich odstranění
• vytváření a zavádění procesu standardů ve firmě
• rozbor vzniku problémů při montážích, pomoc při jejich odstraňování
• zvyšování kvality výrobních procesů strojů CNC a jejich nepřetržitý rozvoj
• analýza a zavádění pracovních postupů, návrhy opravných opatření v celé organizaci
• zpracování a reporting zpětných záznamů o kvalitě vyrobených strojů CNC
• vytváření metod a modernizace pracovních postupů ke zvyšování kvality CNC strojů

Požadujeme:
• SŠ / SOŠ / VŠ ideálně technického směru
• Předchozí zkušenosti s používáním nástrojů kvality
• praxe z oblasti stavby strojů a strojních zařízení
• znalost NJ nebo AJ slovem a písmem
• uvítáme předchozí zkušenost s IS SAP, Q – modul

Nabízíme:
• týden dovolené na víc
• 13. plat
• závodní stravování
• možnost realizace a vzdělávání
• příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
• flexibilní pracovní doba
• příspěvek na sportovní aktivity MultiSport

Místo práce: Brno - město

ID: 3283960   Datum zveřejnění: 11.1.2018