Pro svého klienta, silnou a stabilní společnost působící v oblasti marketingu, hledám vhodného kandidáta na pozici:

Mzdová účetní

Náplň práce:
• Příprava výplat zaměstnanců včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů.
• Zodpovědnost za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného.
• Vytváření analýz mzdových nákladů a rozpočtů v oblasti mezd.
• Vydávání potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu.
• Provádění ročního zúčtování daně z příjmu.
• Komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení.
• Sledování legislativních změn, týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek.
• Příprava pravidelných měsíčních zpráv o mzdách, přesčasech a dovolené.
• Příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů.
• Zajišťování nástupů a ukončování pracovních poměrů.
• Vedení personální evidence všech zaměstnanců.

Požadavky:
• Praxe minimálně 2 roky
• Samostatnost při zpracovávání mezd
• Přehled v personální a mzdové politice
• Spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost
• Výborná znalost práce s PC (Word, Excel, E-mailový klient)
• Znalost anglického jazyka A2
• Aktivní řidič

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí a stabilní zaměstnání ve firmě s 25letou tradicí
• flexibilní pracovní dobu
• vzdělávání včetně jazykových kurzů (angličtina a němčina)
• 25 dnů dovolené po roce a sick days
• penzijní nebo životní připojištění a cestovní pojištění do zahraničí pro zaměstnance

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3299730   Datum zveřejnění: 3.4.2018