Významná mezinárodní výrobní společnost a dodavatel pro automobilový průmysl

Zkušební inženýr/ka

Náplň práce:
  • Realizace zkoušek komponentů vysokotlakých vstřikovacích palivových systémů
  • Identifikace chyb a závad testovaných produktů
  • Provádění speciálních měření v průběhu zkoušek
  • Statistické zpracování a prezentace výsledků dlouhodobých zkoušek
  • Spolupráce s vývojovými odděleními po celém světě

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání elektrotechnického/strojírenského zaměření
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Nadšení pro techniku, ochota učit se
  • Samostatnost, flexibilita, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba a možnost Home office
  • Prémie za výsledeky společnosti (13. a 14. mzda)
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Cafeterie
  • Věrnostní benefity: penzijní připojištění, odměny za pracovní nebo životní jubilea
  • Široká nabídka zájmových kurzů zdarma

Místo práce: Jihlava

ID: 3310089   Datum zveřejnění: 14.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   38000