Společnost dodávající špičková řešení v oblasti vakuových technologií zákazníkům v elektrotechnickém, chemickém, strojírenském, metalurgickém a farmaceutickém průmyslu

Koordinátor/ka péče o zákazníky s italštinou (28 -32.000 Kč)

Náplň práce:
  • Komunikace se zákazníky (telefon, e-mail, fax, pošta) a udržování vztahů s nimi
  • Interní komunikace napříč společností
  • Práce s interním systémem
  • Správa a sledování všech typů objednávek, termínů dodávek, případných dodávek a eskalace

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost italského a anglického jazyka
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Stravenky
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Samozřejmostí je příspěvek na stravování, penzijní připojištění, flexi pasy, multisport karta
  • Moderní kanceláře v centru města - kromě perfektního výhledu na celé Brno nechybí ani relaxační zóna

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

ID: 3342326   Datum zveřejnění: 4.6.2018