Náš významný klient - specialista na výrobu klávesnic a ovládacích systémů pro oblasti řízení, automatizace, laboratorní a medicínské zařízení s působností v zemích střední Evropy, přijímá nové zaměstnance pro tuto pozici :

Montážní dělnice ve výrobě - náborový příspěvek 10 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE :
* montážní práce ve výrobě elektronických zařízení
* kompletace fóliových klávesnic a dotykových panelů

NABÍZÍME :
* náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
* roční odměny
* možnost úpravy pracovní doby
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* penzijní připojištění - po 6 měsících pracovního poměru
* práce v čistém prostředí

POŽADUJEME :
* min. vzdělání - výuční list
* pečlivost, preciznost
* důslednost, zodpovědnost

Místo práce: Jihlava, Česko

Možnost pracovat na pobočce v ulici Znojemská, Jihlava nebo na pracovišti v Červeném Kříži.
Pracovní pozice je vhodná spíše pro ženy.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2018 (zbývá ještě 10 dnů)

ID: 3395524   Datum zveřejnění: 5.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17 000 - 19 000