Stabilní francouzská společnost s výrobním závodem v Jihlavě uvítá nové spolupracovníky na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ.

Seřizovač vstřikolisů

NÁPLŇ PRÁCE :
* včasná a bezchybná instalace lisovací formy a ovladače robota
* správná instalace programu do systému lisu
* spolupráce s kontrolory kvality
* rychlá koordinace práce podřízených pracovníků

POŽADUJEME :
* min. SOU technického směru
* praxe v oboru vítána
* manuální zručnost, pečlivost
* schopnost týmové spolupráce

NABÍZÍME :
* pouze třísměnný provoz
* základní mzda od 146 Kč/hod pro pozici "juniora" - bez pracovních zkušeností
* od min. 2 let pracovních zkušeností mzda od 160 Kč/hod (dle domluvy)
* příplatek za pracovní prostředí - 5 Kč/hod
* příplatek za odpolední směnu - 5 Kč/hod
* příplatek za noční směnu - 15 Kč/hod
* měsíční bonus - až 2 600 Kč dle splněných kritérií
* odměna za zástup manipulanta - 3 000 Kč (kráceno dle nepřítomnosti)
* 2x ročně vyplácení 13. mzdy
* dotované závodní stravování
* 5 týdnů dovolené

Místo práce: Heroltická 4840/11, Jihlava, Česko

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2018 (zbývá ještě 41 dnů)

Trenkwalder a.s.
Masarykovo náměstí 643/25
586 01 Jihlava

Kontaktní osoba: Mgr. Olga Mašterová
Tel.: +420 739 685 500
E-mail: poslat životopis
ID: 3411504   Datum zveřejnění: 8.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 146 Kč za hodinu