Pro prestižní, zahraniční strojírenskou výrobní společnost (oblast výroby pro energetiku), hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Konstruktér junior (cca 35.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • odpovědnost za přípravu technické dokumentace (3D CAD data + výkresy, termodynamické výpočty na základě technických podkladů)
  • řešení konstrukčních problémů a úkolů
  • účast na aktivitách LEAN
  • práce v ERP systému

POŽADUJEME:
  • ideálně VŠ strojírenského zaměření (přednostně energetika)
  • znalost strojního inženýrství
  • zkušenost s 3D CAD - Solidworks, Solidedge nebo ekvivalent
  • technické myšlení
  • spolehlivost
  • proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:
  • práci v prestižní a velmi stabilní zahraniční společnosti
  • pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších
  • bonusy nad rámec základní mzdy

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3417013   Datum zveřejnění: 11.6.2018