Pro prestižní, zahraniční strojírenskou výrobní společnost (oblast výroby pro energetiku), hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Konstruktér junior (cca 35.000 Kč) - skvělá příležitost nastartovat svoji kariéru

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • odpovědnost za přípravu technické dokumentace v přesné kusové výrobě (3D CAD data + výkresy)
  • řešení konstrukčních problémů a úkolů
  • účast na aktivitách LEAN
  • práce v ERP systému

POŽADUJEME:
  • ideálně VŠ strojírenského zaměření
  • znalost strojního inženýrství
  • zkušenost s 3D CAD - Solidworks, Solidedge nebo ekvivalent
  • technické myšlení
  • spolehlivost
  • proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:
  • práci v prestižní a velmi stabilní zahraniční společnosti
  • pružnou pracovní dobu,
  • osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších
  • bonusy nad rámec základní mzdy

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

ID: 3417013   Datum zveřejnění: 22.8.2018