Pro prestižní, nadnárodní výrobní společnost, s příjemnou firemní kulturou, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Materiálová - Finanční účetní (35.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • likvidace, evidence a kontrola přijatých dodavatelských faktur za materiál
  • zpracování podkladů k dohadným položkám
  • archivace faktur
  • řešení problémových dodavatelských faktur s dodavateli
  • práce v ERP systému
  • týdenní a měsíční reporting materiálových faktur
  • kontrola sald dodavatelských účtů

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost české účetní legislativy, orientace v daňové problematice, zejména v DPH
  • výhodou praxe na obdobné pozici
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • pečlivost a samostatnost

NABÍZÍME:
  • zajímavou práci v příjemném prostředí a v příjemném kolektivu prestižní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní benefity (plavenky a jiné sportovní aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy cizích jazyků, odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní aktivity, zvýhodněné firemní mobilní tarify)
  • občerstvení na pracovišti

Nástup:
  • Dle dohody

Místo práce:
Brno - jih

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

ID: 3420839   Datum zveřejnění: 1.8.2018