Máte již zkušenosti v obchodní činnosti a orientujete se v oblasti IT? Pak nám pošlete svůj životopis!

IT Solutions Consultant (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce:
  • spolupráce s obchodníky při identifikaci vhodných obchodních příležitostí
  • podpora obchodníků v přímém jednání se zákazníky
  • předprodejní podpora v oblasti solutions - příprava nabídek, identifikace potřeb zákazníků, prezentace řešení
  • technická příprava a návrh řešení na základě požadavků zákazníka
  • spolupráce s dalšími oddělením ohledně realizace obchodního případu

Koho hledáme:
  • máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • také máte již nějaké předchozí zkušenosti na pozici konzultanta
  • domluvíte se anglicky
  • máte obchodního ducha, umíte vyjednávat a také prezentovat své nápady
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič

Co nabízíme:
  • možnost rozšířit své dosavadní znalosti a získat nové zkušenosti
  • 23 dní dovolené a 2 dny sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i k soukromým účelům, notebook a telefon dle svého výběru
  • odborný a obchodní rozvoj/vzdělávání
  • zázemí kanceláří v Brně

Místo práce: Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Hanková
E-mail: poslat životopis
ID: 3458386   Datum zveřejnění: 7.11.2018