Pro našeho klienta, společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatel specializovaných sportovních staveb (atletické dráhy, fotbalové hřiště apod.), hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici:

Stavbyvedoucí / Řídící pracovník stavebního provozu

Vaše náplň práce:
> samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
> koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
> zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
> organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
> přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
> vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
subdodavateli
> denní spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby
> práce po celé ČR

Požadujeme:
> min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, VŠ stavebního zaměření výhodou
> minimální 3 roky praxe na obdobné pozici
> samostatné řídící a organizační schopnosti
> znalost práce na PC (MO, vedení docházky, schválení odběru aj.)
> řidičský průkaz skupina B (C výhodou)
> ochota cestovat
> spolehlivost, logické uvažování
> samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
> dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme:
> zázemí stabilní společnosti, precizní zaučující program, podpora administrativy
> příležitost pro seberealizaci
> motivující mzdové ohodnocení
> příspěvek na stravování, hrazené ubytování na realizaci (100km od trvalého bydliště), firemní akce, příspěvek na pojištění
> mobilní telefon, automobil k osobnímu užívání
> mzda 35 000 - 50 000,- Kč + roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy ve výši až 2-3 násobku mzdy (po zapracování dle individuální domluvy)
Nástup: ihned
Místo práce: po celé ČR

Místo práce: Plzeňský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Ref. č.: VYSSPA26

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
ID: 3460110   Datum zveřejnění: 30.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000-50000