Mezinárodní společnost, jednička ve svém oboru, hledá novou posilu do svého obchodního týmu!

Obchodní zástupce tiskových řešení (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a jejich oslovování
  • vedení obchodních jednáních, příprava prezentací, nabídek a smluv
  • konzultační a poradenská činnost ve svěřené oblasti
  • informační podpora dalších obchodních reprezentantů

Váš profil:
  • zkušenosti z obchodních či obchodně-konzultačních pozic
  • výborné prezentační, komunikační a argumentační schopnosti
  • dobrou znalost polygrafického prostředí a moderních tiskových technologií
  • anglický jazyk výhodou
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat (Jižní Morava)

Nabízíme:
  • dlouhodobou perspektivu a možnosti kariérního postupu v mezinárodní společnosti
  • 23 dní dovolené + 2 sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • služební vůz, notebook, mobil

Místo práce: Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)

ID: 3465334   Datum zveřejnění: 7.8.2018