Pro svého klienta, prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Produktový manažer senior (60-85.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Řízení produktového portfolia společnosti
  • Identifikace příležitostí vedoucí k růstu tržního podílu společnosti
  • Zlepšování vnímání značky společnosti na trhu (to je sice vysoké, ale zlepšovat ho není nikdy na škodu:))
  • Tvorba podpory produktové vize, jak interně, tak s klíčovými externími partnery
  • Rozvoj lokální produktové pozice a cenotvorby
  • Rozvoj produktové strategie společnosti
  • Aktivní spolupráce s týmy marketingu, obchodu, zákaznického servisu a dalšími zainteresovanými stranami
  • Hodnocení propagačních a komunikačních plánů a jejich souladu s obchodní strategií
  • Pravidelné návštěvy zákazníků s cílem podpořit prodej výrobků a získání zpětné vazby

POŽADUJEME:
  • Prokazatelnou zkušenost s produktovým managementem spotřebního zboží známých značek
  • Prokazatelné výsledky v řízení všech aspektů úspěšného produktu v celém jeho životním cyklu
  • Schopnost zjistit potřeby zákazníků, identifikovat příležitosti
  • Schopnost rozvíjet produktové strategie
  • Zkušenosti veí spolupráci s multifunkčními týmy v maticové organizační struktuře
  • Prokazatelnou zkušenost s řízením spolupráce s externími dodavateli (reklamní agentury, media, apod.)
  • Pozitivní myšlení
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost běžných kancelářských IT aplikací

NABÍZÍME:
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí a v příjemném kolektivu prestižní společnosti
  • Profesionální a osobní rozvoj
  • Využití celé řady benefitů osobní vůz k osobnímu používání, (5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvky na firemní stravování, příspěvky na kulturní a sportovní akce, apod.)

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3465712   Datum zveřejnění: 10.9.2018