Pro prestižní, menší pobočku zahraniční výrobní společnosti, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Hlavní účetní menší společnosti (včetně mezd) - 40-55.000 Kč

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • odpovědnost za vedení účetnictví menší výrobní firmy (jeden podřízený), včetně mezd
  • příprava daňových výkazů (DPH, DPPO,…)
  • podklady pro auditora
  • účtování složitějších účetních případů
  • stanovování účetních metodik a procedur
  • kontroly účetních operací, závěrkové práce, interní výkazy
  • spolupráce na reportingu do mateřské společnosti
  • zpracování mezd pro cca 80 zaměstnanců, včetně komunikace s příslušnými úřady

POŽADUJEME:
  • VŠ, SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici samostatné či hlavní účetní ve výrobní společnosti
  • zkušenost s kompletním účetnictvím (podvojné účetnictví, DPH, závěrky…)
  • zkušenost v oblasti zpracování mezd
  • alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost Excel, MS Office
  • zkušenost s ERP systémy velkou výhodou

NABÍZÍME:
  • zajímavou a motivující práci v menší společnosti plné příjemných lidí
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • práci v čistém a příjemném prostředí
  • 100kč stravenky (55kč hradí zaměstnavatel)
  • 5 týdnů dovolené
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • služební notebook, mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové kurzy
  • firemní vzdělávání
  • firemní akce
  • možnost práce z domu

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3482731   Datum zveřejnění: 1.9.2018