Pro renomovanou a mimořádně prestižní zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Projektant elektro

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Návrh HW pro průmyslové nebo testovací technologie (řídící systémy)
  • Zpracování nabídek
  • Tvorba projekční a konstrukční dokumentace (obvodová schémata, rozmístění součástí v rozvaděčích)
  • Spolupráce s dodavateli elektrických rozvaděčů
  • Technická podpora zákazníkům

POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru (automatizace, elektrické pohony, mechatronika)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s tvorbou schémat v SW Eplan
  • Znalost oblasti průmyslových řídicích systémů velkou výhodou
Ideální kandidát má zkušenost s návrhem HW pro průmyslové nebo testovací technologie
  • Samostatnost, zodpovědnost

NABÍZÍME:
  • Perspektivní práci ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
  • Motivační mzdu
  • Roční bonus
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days v roce, možnost home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilních operátorů
  • Bezúročné firemní půjčky
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sportovní aktivity dle vlastního výběru

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

ID: 3493763   Datum zveřejnění: 17.9.2018