Pro svého klienta, prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Vedoucí výroby (60-70.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • vedení přibližně 110 ti členného týmu ve výrobě pro sektor automotive a odpovědnost za ostrahu a infrastrukturu
  • řízení a organizace zaměstnanců a činností ve výrobním úseku při zajišťování úkolů stanovených operativním plánem výroby
  • odpovědnost za účelné rozdělení prací mezi jednotlivá pracoviště a zaměstnance, rozdělování operativních úkolů mezi jednotlivá pracoviště a zaměstnance s přihlédnutím k optimálnímu využívání pracovní doby
  • přijímání zakázek a stanovování termínů dodání

POŽADUJEME:
  • vzdělání SŠ/VŠ strojní zaměření (možno i elektro)
  • požadovaná praxe: minimálně 2 roky na podobné pozici
  • velmi dobrá znalost AJ
  • znalost ISO 9001, ideálně i TS 16949 (výhoda, ne podmínka)
  • samostatnost
  • výborné organizační znalosti
  • technické myšlení
  • zodpovědnost, dodržování BOZP, pečlivost
  • velmi dobrá znalost práce s PC
  • ŘP sk.B.

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní a současně dynamicky se rozvíjející firmy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • mobil, notebook
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, manažerské bonusy 1-3 mzdy ročně)

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Okres Vyškov, Česko

ID: 3513930   Datum zveřejnění: 11.10.2018