Pro renomovanou, menší zahraniční strojírenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Konstruktér elektro (40-55.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • návrh a konstrukce elektrického řízení (PLC), hledání řešení s ohledem na technické požadavky a specifikaci zákazníka
  • spolupráce při uvádění PLC řízení do provozu
  • technická podpora pro zákazníky

POŽADUJEME:
  • vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo mechatroniky
  • znalosti v oblasti programování řídicích systémů, ideálně Siemens-S7
  • znalost práce v Eplan velkou výhodou
  • zkušenosti v projektování v oblasti automatizace
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

NABÍZÍME:
  • skvělou atmosféru ve společnosti
  • osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • nadstandardní mzdové podmínky pro zkušené kandidáty
  • 5 týdnů dovolené
  • 10 sick days
  • stravenky 120 Kč
  • pružnou pracovní dobu

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3527662   Datum zveřejnění: 30.10.2018