Operátorka/manipulant tiskárna Český Těšín – 21 500 Kč

Chcete získat praxi nebo uplatnit dosavadní zkušenosti? Pojďte pracovat k nám do tiskárny!

Nabízíme:
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP (žádná dohoda)
  • základní mzda 90-100 Kč/hod. dle pozice
+ docházkový bonus 1 500 Kč
+ výkonnostní bonusy až 3 000 Kč
+ příplatky
PRŮMĚRNÁ HODINOVÁ SAZBA DLE POZICE 105-130 KČ/HOD.
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce na 12hodinové směny (pravidelné střídání RANNÍ / NOČNÍ / VOLNO / VOLNO)

Co Vás čeká:
  • Pracovní náplň dle pracovního zařazení
  • Práce s papírem, knížkami a dalším papírenským materiálem
  • Ruční práce – skládání krabic, lepení etiket, balení
  • Obsluha jednoduchých strojů
  • Manipulace s materiálem

Možnost prohlédnout si výrobu ještě před nástupem!

Požadujeme:
  • Pracovitost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat na 12směnný provoz
  • Dochvilnost, manuální zručnost

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte Váš strukturovaný životopis: [email protected] nebo volejte 734 183 885!

Místo práce: Český Těšín, Česko

Trenkwalder a.s.
Soukenická 3181/19b
702 00 Ostrava

Kontaktní osoba: Jiří Kopáček
Tel.: +420734183885
E-mail: poslat životopis
ID: 3528677   Datum zveřejnění: 31.10.2018