Pro svého klienta, nevýrobní zahraniční společnost, hledám vhodného kandidáta/ku na pozici:

Samostatná/ý účetní s němčinou

Náplň práce:
•Komplexní vedení podvojného účetnictví přidělené sesterské společnosti
•Zpracování prvotních dokladů (faktury přijaté, vydané)
•Účtování ostatních účetních dokladů, skladových pohybů
•Příprava podkladů pro pravidelné inventury účtů a pro roční závěrku

Požadujeme
•Praxe v oblasti účetnictví alespoň 2 roky
•Výbornou znalost německého jazyka a znalost německé účetní legislativy - výhodou
•Znalost práce v informačním systému Navision - výhodou
•Uživatelskou znalost práce s PC (zejména Excel)
•Spolehlivost, ochotu ke spolupráci a proaktivní přístup

Nabízíme:
•Zajímavou práci a motivující mzdové ohodnocení
•Podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností
•Příjemné pracovní prostředí
•Jazykové kurzy
•Příspěvek na dojíždění a penzijní pojištění
•Dotované závodní stravování, dotované nápojové a občerstvovací automaty
•Firemní akce
•Místo výkonu práce Brno – venkov

Místo práce: Brno-venkov, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3529181   Datum zveřejnění: 1.11.2018