Mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti automotive hledá posilu na pozici Automatizační inženýr.

Automatizační inženýr

Náplň práce:
  • návrh robotických zařízení za účelem zvýšení produktivity
  • definování koncepce a technického zadání robotických sestav
  • realizace automatizačních sestav a jiných projektů
  • příprava dokumentace pro automatická zařízení

Váš profil:
  • min. výuční list ve strojírenském nebo elektro oboru
  • vyhláška 50/78 Sb. paragraf 6
  • praxe s prací na PLC
  • znalost pneumatických a hydraulických systémů výhodou
  • zkušenosti se systémem Simatic STEP 7 výhodou

Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na sport a kulturu

Místo práce: Okres Břeclav, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Hanková
E-mail: poslat životopis
ID: 3529887   Datum zveřejnění: 2.11.2018