Pro renomovanou a prestižní zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku

Specialista/ka marketingu (35-45.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • odpovědnost za marketingové aktivity společnosti
  • zodpovědnost za přípravu všech POS materiálů (letáky, katalogy,...)
  • organizace veletrhů
  • direct marketing (externí i interní komunikace)
  • marketingová podpora obchodních
  • organizace eventů
  • spolupráce s prodejním týmem na marketingové strategii společnosti a marketingová podpora prodejních aktivit
  • uveřejňování článků a zpráv v profesních časopisech
  • správa a aktualizace webových stránek společnosti

CO BY BYLO SKVĚLÉ:
  • VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti marketingu min. 4 roky, ideálně v zahraniční výrobní společnosti
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (popř. německého)
  • zkušenost s on-line marketingem
  • kreativita, samostatnost, komunikativní a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
  • perspektivní práci ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
  • motivační mzdu
  • roční bonus
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days v roce, možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilních operátorů
  • bezúročné firemní půjčky
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na sportovní aktivity dle vlastního výběru

Nástup:
  • Dle dohody

Místo práce: Brno, Česko

ID: 3538275   Datum zveřejnění: 13.11.2018