Pro prestižní, zahraniční strojírenskou výrobní společnost, hledáme šikovné kandidáty do týmu, který se zabývá vývojem nové automatizační platformy (PLC Framework) pro výrobní stroje, na pozici:

Test Automation Engineer (40-60.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • návrh a vývoj automatizovaných testů
  • identifikace a jasné reportování chyb pomocí bug tracking database
  • verifikace výsledků denních smoke testů
  • reprodukce chyb pro softwarové vývojáře
  • testování softwarových oprav

POŽADUJEME:
  • schopnost jednat s lidmi a dobře komunikovat
  • schopnost týmové spolupráce
  • praktické zkušenosti v oblasti testování software - principy, typy testů a v oblasti návrhů softwarových testů
  • znalost některého ze skryptovacích jazyků (Power Shell, Python, Ruby, Perl, PHP)
  • komunikativní znalost AJ

NABÍZÍME:
  • zajímavou a náročnou práci v mezinárodním prostředí v nově budovaném týmu vývojářů
  • pružnou pracovní dobu
  • roční bonus
  • penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • výhodné telefonování
  • dotované stravování
  • další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3554484   Datum zveřejnění: 6.12.2018