Pro našeho klienta, společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatel specializovaných sportovních staveb (atletické dráhy, fotbalové hřiště apod.), hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Sales Manager v oboru stavebnictví

Vaše náplň práce:
  • rozšiřování obchodních příležitostí u portfolia stávajících zákazníků (region – celá ČR)
  • aktivní hledání nových obchodních příležitostí
  • kompetentní zákaznický servis včetně technické podpory (časté služební cesty)
  • sledování průběhu a vypracování cenových nabídek
  • vytváření obchodní strategie firmy (analýza trhu, reporting, vize)
  • spolupráce na zakázkách s realizací a výrobou dodavatele, nebo klienta
  • pravidelná komunikace se zákazníky i dodavateli
  • očekávaný obchodní přínos pro firmu 30-100 000 000 Kč ročně (po zapracování)
Požadujeme:
  • minimálně 3roky na obdobné pozici
  • SŠ, ideálně VŠ stavebního, nebo obchodního zaměření
  • vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce, vlastní plánování schůzek-time management
  • proaktivní přístup v péči o zákazníky, v akvizici nových obchodních vztahů
  • obchodní zkušenosti ve stavebnictví velkou výhodou
  • čtení v technické dokumentaci
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny, ústně i písemně výhodou
  • ŘP B
Nabízíme:
> práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře max. pro dva pracovníky-žádný openspace, kompletní zaučení, školící kurzy
> příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
> motivující mzdové ohodnocení
> 5týdnů dovolené, 3dny sick day
> stravenky v maximální výši, mobilní telefon, automobil i k osobnímu užívání po zapracování, firemní akce, příspěvek na pojištění, program "Pro zdraví" občerstvení na pracovišti (ovoce, bio mléko, káva, čaj, bio juicy aj.) a další bonusy
> HM 28.000 – 35.000,- Kč + nadstandardní finanční ohodnocení vyplývající z plnění stanovených plánů až do výše 100 000Kč měsíčně
> roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši až 3 násobku platu

Nástup: ihned
Místo práce: Plzeň, celá ČR

Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Ref. č.: VYSSPA40

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
ID: 3574056   Datum zveřejnění: 9.1.2019