ERP developer junior/senior

Úspěšná česká společnost se sídlem v centru Olomouce právě rozšiřuje svůj tým!

Naším klientem je významný dodavatel interního ERP systému, který na našem trhu působí již téměř tři desítky let.

Co Vás čeká a nemine:

  • dlouhodobé projekty pro významné zákazníky
  • implementace a customizace informačního systému zejména pro výrobní a obchodní firmy
  • analýzy požadavků klientů a následné navrhování řešení
  • spolupráce v týmu zkušených programátorů a konzultantů

Poznáváte se?

  • zkušenost s vývojem desktopových nebo webových aplikací
  • zkušenosti s objektově orientovaným programováním, verzovacími nástroji
  • orientace v oblasti SQL
  • AJ technická pro komunikaci se zákazníky
  • tah na branku a samostatnost

Naše nabídka:

  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • silná stabilní společnost se sídlem v centru Olomouce, po zaučení možnost home office
  • kreativní, pestrá práce v týmu profíků
  • množství firemních benefitů šitých na míru
  • pravidelná školení v oblasti podnikových informačních systémů

Místo práce: Olomouc, Česko

ID: 3576474   Datum zveřejnění: 11.1.2019