Mate strojírenské vzdělání, jste komunikativní, umíte rychle reagovat a řešit problémy po telefonu? Pak hledáme právě Vás!

Atraktivní strojírenskou společnost hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

Technický referent

Náplň práce:

  • zpracování zakázek v SAP

  • měsíční evidence, správa a prodej použitých nástrojů

  • optimalizace a kontrola procesů

  • podpora technických poradců

  • administrativní činnost

  • komunikace se zákazníky

  • zpracovávaní nabídek

Váš profil:

  • SŠ vzdělaní, technického směru

  • předchozí zkušenosti se zákaznickou podporou

  • znalost systému SAP výhodou

  • výborné komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, ochota a pečlivost

  • Anglicky nebo Německy jazyk pro písemnou komunikaci

Nabízíme:

  • zaměstnání ve společnosti s přidanou hodnotou (moderní a atraktivní pracovní prostředí, individuální lidský přístup ke svým zaměstnancům, …)

  • atraktivní mzdové ohodnocení + roční prémie

  • 5 týdnů dovolené

Místo práce: Velké Meziříčí, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3576645   Datum zveřejnění: 11.1.2019