Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou společnost v oblasti rozvodu elektrické energie, vhodného kandidáta/ku na pozici:

Samostatná/ý účetní (40-50.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • odpovědnost za vedení podvojného účetnictví
  • kontrola hlavní knihy, inventarizace účtů a vypracování účetních výkazů
  • zpracování DPH, daně z příjmů a ostatních daní ve firmě
  • zpracování statistických výkazů
  • zpracování měsíční a roční účetní uzávěrky
  • příprava podkladů pro audit a komunikace s externím auditorem
  • komunikace s dalšími pobočkami firmy v ČR a s centrálou v Bratislavě

POŽADUJEME:
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • znalost účetní a daňové legislativy v ČR
  • praxi na podobné pozici alespoň 3 roky
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office),
  • dobrou znalost Informačních systémů (ideálně z výrobní společnosti)
  • znalost Aj výhodou
  • samostatnost
  • komunikační dovednosti

NABÍZÍME:
  • motivující finanční ohodnocení – fixní plat cca 40.000 a roční odměny
  • práci v renomované společnosti se 65 letou tradici
  • práci v širším centru města Brno
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • stravování na stravovací poukázky v blízkosti sídla firmy
  • dovolenou 25 dnů
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • kartu Multisport

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3577594   Datum zveřejnění: 14.1.2019