Pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Lakýrník (26-28.000 Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Příprava a kontrola povrchů pro aplikaci dvousložkových syntetických nebo vodou ředitelných nátěrových systémů
  • Aplikace nátěrového systému
  • Obsluha, kontrola a údržba lakovacích zařízení a vytváření lakovacích protokolů
  • Měření tloušťky vrstev barvy, doby schnutí a vytvrzení

POŽADUJEME:
  • Vzdělání v oboru lakýrník-natěrač s praxí v oboru
  • Znalost problematiky nátěrových systémů
  • Vazačské a jeřábnické oprávnění a znalost z oblasti požární ochrany a první pomoci výhodou
  • Samostatnost, odpovědný přístup, spolehlivost a schopnost práce v týmu

NABZÍME:
  • Perspektivní práci ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
  • Motivační mzdu
  • Roční bonus
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days v roce, možnost home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilních operátorů
  • Bezúročné firemní půjčky
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sportovní aktivity dle vlastního výběru

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3595393   Datum zveřejnění: 12.3.2019