50 000 - 60 000 CZK
Zlínská společnost, dodavatel a provozovatel systémů pro strojírenství, hledá do svého týmu vývojářů novou posilu.

Senior .NET Developer

Náplň práce:
  • vývoj SW - budete se podílet na všech fázích, od feasibility studie, přes návrh, vývoj, testování, opravu chyb až po provozní podporu
  • vytváření unit testů, definice specifikace unit a podsystémů
  • podílení se na specifikaci pracovních úkolů

Váš profil:
  • pokročilé zkušenosti v oblasti vývoje .NET
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vývojem robustního a spolehlivého software
  • znalost databáze SQL
  • zkušenosti s vývojem SW pro strojírenský průmysl výhodou

Nabízíme:
  • zajímavou práci v malém kolektivu
  • práce na mezinárodních projektech
  • podporu profesního růstu
  • jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • příležitost k seberealizaci

Místo práce: Zlín, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Hanková
E-mail: poslat životopis
ID: 3601418   Datum zveřejnění: 2.4.2019