Obchodník pro elektrické pohony a řídící systémy (55 -70.000 Kč v základu)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových.
  • Obchodní působení v regionu západní a střední Čechy, prezentace firmy u zákazníků
  • Samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
  • Technická a obchodní příprava nabídek
  • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách

CO POŽADUJEME?:
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru, popř. oboru strojírenství, praxe v programování výhodou
  • Orientace v problematice PLC systémů a el. pohonů
  • Zkušenosti v oblasti obchodu a obchodního vyjednávání
  • Ochota cestovat, časová flexibilita, angažovanost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ
  • Pečlivost, zodpovědnost

CO NABÍZÍME?:
  • Perspektivní práci ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
  • Motivační mzdu
  • Roční bonus
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days v roce, možnost home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilních operátorů
  • Bezúročné firemní půjčky
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Program MultiSport

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Praha, Česko

ID: 3605012   Datum zveřejnění: 26.3.2019